ماسک صورت خانگی

پوست یکی از ارگان های اصلی بدن است که چون در تماس با آلودگی کحیط بیرون قرار دارد دچار دگرگونی هایی می شود و همچنین با افزایش سن از شادابی آن کاسته می شود اما یکی از راه های حفظ شادابی پوست استفاده از ماسک صورت می باشد که ما در این مقاله از سایت ماتیکیا فیلم آموزش ساخت ماسک خانگی را برای شما عزیزان قرار داده ایم .

مواد مورد نیاز برای فیلم آموزش ساخت ماسک صورت خانگی یک سیب زمینی با اندازه متوسط و یک عدد خیار و چند قطره ب لیمو ترش تازه و چند قالب یخ می باشد .

برا یساخت ماسک صورت خانگی ابتدا پوست سیب زمینی را می کنیم و آن را قطعه قطعه می کنیم و  خیار را نیز با پوست قطعه قطعه می نماییم و درون مخلوط کن می ریزیم و آب لیمو ترش را هم به آن ها اضافه می نماییم و با هم مخلوط و خرد می نماییم .

پس از درست کردن مواد ماسک صورت خانگی آن را درون قالب یخ می ریزیم و درون فریزر قرار می دهیم تا یخ بزند و پس از چند ساعت که یخ زد آن ها را در می آوریم و یکی از قالب ها را برداشته و روی صورت خود می زنیم و بقیه را می توانید درون فریزر قرار دهید و بعدا دوباره از آن ها استفاده نمایید .

فواید ماسک صورت خانگی

– این ماسک برای شادابی و جوانی پوست فوق العاده است بخ خصوص برای جوش های صورت  زیرا جوش های صورت را کوچک می کند و در گذر زمان از بین می برد .

– به دلیل ویتامین سی زیاد موجود در سیب زمینی  این ماسک صورت بسیار در از بین بردن جای لک ، خارش و التهاب های پوستی ، پف دور چشم و سیاهی دور چشم بسیار موثر و کارآمد می باشد .

– این ماسک بسیار در بستن منافد باز پوست نیز موثر می باشد .

برای نکات تکمیلی در مورد این ماسک می توانید فیلم آموزش ماسک صورت خانگی را مشاهده نمایید و همچنین برای مشاهده ویدئو های مربوط به مراقبت های پوستی نیز از سایت ماتیکیا دیدن فرمایید .

فیلم آموزش ماسک صورت خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *