درست کردن ماسک لبو برای باز سازی سلول مرده پوست صورت

امروز یک ویدئو اماده کردم که یک ماسک خانگی برای باز سازی سول های مرده  پوست به شما یاد می دهیم . این ماسک لبو خانگی را می توانید به راحتی بدون محدودیت سنی انجام دهید. این ماسک را خانم های باردار را نیز می تواند استفاده کند و ان را در ناحیه کل پوست صورت قرار دهید تا پوس تان شاداب و براق شود

در این ویدئو برای آموزش ماسک یک لبو را له کنیم یا رنده کنیم . یک عدد لبو زیاد است و می توانید از نصف لبو استفاده کنید. و یک قاشق ماست پر چرب را به آن اضافه کنید و با یک دیگر مخلوط کنید. این لبو به هیچ نوان پخته نشود و از لبو خام استفاده کنید.

همینطور که می دانید لبو خاصیت زیاد داری خوردن آن هم بسیار به سلامتی پوست کمک می کند.

این فصل هم که فصل لبو است و به راحتی می توانید استفاده کنید

این ماسک را باید تازه تازه استفاده کنید و اگر آن را درون یخجال نگه دارید خاصیتش را از دست خواهد داد و نتیجه مطلوبی ندارد خاصیت و پس بهتر است مقدار کم درست کنید تا خاصیت آن از دست نرودو هدر نرود

خاصیتی که ماسک لبو دارد چیست ؟

ماسک لبو لکه های بارداری را از بین می برد . لکه هایی که قبل از زایمان و بعد از زایمان روی صورت می افتد را از بین می برد.

شادابی پوست تان را با ماسک لبو مجددا بدست آرید

این ماسک لبور را حتی می شود در زیر چشم نیز استفاده کرئ هیچ گونه حساسیتی نخواهد داشت.

شاید برایتان این سوال بیفتد که هنگام خورد کردن و پوست کندن لبو دستان قرمز می شود و حتما وقتی این را روی پوست قرار دهیم پوست صورت را قرمز خواهد کرد این اتفاق نخواهد افتاد و صورت شما به هیچ عنوان قرمز نخواهد شد. همانطور که در ویدئو می بینید ماسک را روی صورت قرار دهید.

این ماسک غلیظ نیست و به راحتی روی پوست کشیده میشود

رنگ قرمز لبو روی گلبول های قرمز کار می کند و شادابی را به پوست را می دهد.

این را بدون ماست هم می توان استفاده کردید

اگر برای اولین بار از این مواد استفاده می کنید بهتر است لبو را یک شیر ماست خامه مخلوط کنید . زیرا بعضی افراد پوست شان به لبو حساسیت دارد. ولی اگر آن را با یک ماده ی دیگر مخلوط کنید این مشکل برایتان پس از زدن ماسک پیش نخواهد آمد .

این ماسک ها همان دقیقه جواب نمیدهد و باید بار ها از ان ها استفاده کند در ضمن فقط استفاده از ماسک کافی نیست و بلکه باید کار های دیگری نیز انجام دهید و مثل استفاده از ابرسان شستن پوست . استفاده از مواد شوینده مناسب به جای استفاده از صابون ها  زیزا صابون چربی پوست را میگرید . البته بریا کسانی که پوست چرب هم دارند بهتر است این کار ا انجام ندهند .

 

ماسک لبو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *