در این ویدئو برای مخفی کردن سیاهی دور چشم لکه های روی صورت جای جوش کک و مک و جای جوشی که مونده و جاش قرمز شده و همچنین افرادی که بر اثر خجالت کشیدن خندیدن قرمز میشن و این قضیه اذیت شون میکنه است با ما همراه باشید.

مخفی کردن کبودی زیر چشم و جای جوش با کانسیلر

برای شروع کار نیاز به یک پالت کانسیلر ۴ رنگ داریم که بهش ادیتور نیز می گویند. من در این آیتم آموزشی بهتون میگم که هر کدوم از رنگ هاچه کاری انجام میدهد و برای کجای صورت مناسب است. این کانسیلر را باید در ابتدای آرایش بعد از زدن پرایمر استفاده میشه.

کانسیلر رنگ سبز و مخفی کردن جای جوش:

برای از بین بردن قرمزی و از بین بردن جوش ها استفاده میشه زیرا رنگ سبز باعث محو شدن رنگ قرمز می شود

کانسیلر رنگ نارنجی چه کاربردی دارد؟

نارنجی ، آبی رو محو می کنه اگه پوست تون نازک باشه رنگ آبی رو روی پوست تون می بینید که رنگ های صورت تون هستند. با این ها می توانید مخفی کنید. حتی کبودی صورت را از بین می برد.

کانسیلر رنگ بنفش به چه منظور استفاده میشود؟

بنفش رنگ زرد و محو می کنه اگر بازیگر  پوست خسته و مریض و زرد رنگی داشته باشه کانسیلر بنفش می تونه این خستگی و زردی صورت را مخفی کند.

رنگ های قهوه ای برای کانتور کردن ه کاربردی دارد؟

از  قهوه ای روشن و کمرنگ برای کانتور کردن صورت استفاده می شود که چهره تان را سایه روشن می کنید. که همهی شما کم و بیش از این کانسیلر استفاده می کنید

بهتر است از چه ابزاری برای مخفی کردن سیاهی دور چشم استفاده کنیم؟

باید با قلمو های نازک تخت این کار را می توان انجام داد. یا از اسفنج های کوچیکی که تخم مرغی هستند و مخصوص دور چشم و کناره ها هستند استفاده کنید.

شروع مخفی کردن کبودی زیر چشم و جای جوش

برای مخفی کردن کبودی زیر چشم از نارنجی استفاده می کنیم.  اصلا نگران نباشید که این رنگ ها توی آرایش تون مشخص میشه موقعی که کرم پودر تان را میزنید این رنگ ها مخفی میشود. گاهی اوقات کناره های لب تان ممکن سبز رنگ باشه که می تونید از رنگ نارنجی استفاده کنید. بعد از رنگ سبز برای روی گونم استفاده میکنم بعد نگاه می کنم ببینم کجای صورتم جوش داره و رنگ سبز رو برای اون قسمت ها اضافه می کنم.

بعد از اینکه تمام شد با ضربه زدن به آرامی با پد به آرامی این ها را محو می کنیم این کار را به قدری انجام میدهیم که نارنجی از بین برود . برای اینکه نارنجی بیشتر محو شود مقدار رنگ بژ را با قلم روی صورت می زنیم تا رنگ نارنجی را مخفی کند. این برای از بین بردن کبودی زیر چشم عالیه و حتما استفاده کنید. بعد از اینکه ضربه زدین و فوندرشن کردین موقع زدن پودر است.

بریا دیدن آموزش از بین بردن سیاهی دور چشم به روش دیگر کلیک کنید.

از بینن بردن لک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *