فاندیشن چیست ؟

فاندیشن یکی از مهم ترین لوازم آرایشی می باشد که برای زیرسازی پوست از آن استفاده می شود و به کمک آن می توان جوش ها و لکه های پوستی و خط های روی پوست و سایر نواقص پوست را کاملا پوشش داد تا معلوم نشود و ما در این فیلم معرفی برترین برند فاندیشن قصد داریم شما را راهنمایی نماییم تا بهترین انتخاب را داشته باشید .

برند های متنوع و مطرحی کار تولید فاندیشن را انجام می دهند و در این زمینه رقابت شدیدی میان آن ها برقرار است و بسیاری از افراد در انتخاب مارک فاندیشن خود دچار سردرگمی هستند بنابراین ما در این فیلم معرفی بهترین برند های فاندیشن قصد داریم مارک های مطرح را به شما معرفی نماییم و شما را از مزایا و معایب هر کدام و قیمت و طرز استفاده از آن ها مطلع سازیم.

معرفی بهترین برند فاندیشن

– اولین و بهترین برندی که در فیلم معرفی برترین برند فاندیشن مطرح شده است لوکیت می باشد که پوشش دهی فوق العاده عالی دارد و هیچ جای جوش و بر آمدگی و فرورفتگی روی پوست شما باقی نمی گذارد و ویژگی مهم آن ماندگاری ۲۴ ساعته آن می باشد ولی هنگامی که شما از این مارک فوندیشن استفاده می کنید شاید در نگاه اول رنگ آن کمی غیر طبیعی به نظر برسد که با استفاده از کانتور می توانید آن را برطرف نمایید .

– دومین برند فاندیشن برند لورئال می باشد که مانند برند لوکیت ماندگاری ۲۴ ساعته را داراست و نسبت به آن رقیق تر است و پوشش دهی فوق العاده خوبی را داراست لوکیت رقیق تر است همان پوشش دهی را حتی شاید بهتر ایجاد می کند و برای پوشاندن لکه های صورت بسیار کاربردی می باشد .

– سومین برند فاندیشن نیویورک است که نسبت به برند های قبلی سبک تر است و ماندگاری ۱۰ ساعته را داراست و افکت مات دارد ولی پوشش دهی بسیار عالی دارد و برای زمانی که نمیخواهید آرایش زیادی داشته باشید بسیار خوب و کاربردی می باشد .

– چهارمین برند سفورا می باشد که نسبت به برند های قبل پوشش دهی کمتری دارند و برای پوشش دهی نیاز به کار بیشتری دارد ولی به هیچ وجه چرب نیست و دقت نمایید که در استفاده از این فاندیشن باید پوست خود را مرطوب کرده باشید ولی در عین حال از بهترین فاندیشن های موجود در بازار می باشد و افکت طبیعی را داراست .

– پنجمین برند فاندیشن میکاپ فکتوری می باشد که نسبت به سایر برند ها پوشش دهی و کارایی کمتری را داراست ولی بسیار با کیفیت است و برای پوشش دهی تا حدودی کاربردی می باشد .

فیلم معرفی برترین برند فاندیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *