حذف موهای زائد

مو های زائد صورت و بدن مسئله آزاردهنده ای است که اکثر افراد درگیر آن هستند ولی خوشبختانه روش های زیاد و متنوعی از جمله لیزر و تیغ و اپیلاسیون و …  برای از بین بردن این موهای زائد وجود دارد که افراد می توانند با استفاده از آن ها فرایند برطرف سازی موهای زائد را انجام دهند .

شما می توانید فرایند را هم در منزل هم در مراکز آن ها در بیرون از منزل انجام دهید و ما در این مقاله از سایت ماتیکیا فیلم آموزش حذف موهای زائد با استفاده از موم در خانه را برای شما قرار داده ایم تا شما عزیزان بتوانید در خانه با هزینه بسیار کمی آن را انجام دهید .

آموزش حذف موهای زائد با استفاده از موم های عدسی

موم های عدسی در رنگ و رایحه مختلف در بازار موجود هستند که هر رنگی رایحه مخصوص به خود را داراست مثلا رنگ صورتی آن دارای رایحه گل رز می باشد و شما می توانید آن ها را در بسته های ۱۰۰ گرمی یا یک کیلو گرمی تهیه نمایید و برای موهای زائد خود استفاده کنید و مزیت این موم های عدسی این است که نیاز به پارچه و … ندارند و فقط کافیست آن ها را بر روی پوست خود بگذارید و پس از خشک شدن بلند می شوند و شما بدون درد آن ها را از روی پوست خود برمی دارید .

روش استفاده از این موم ها این است که آن ها را روی حرارت غیر مستقیم قرار می دهید برای این کار می توانید آن ها را درون ظرفی بریزید و آن ظرف را درون ظرف آبی قرار دهید که بر روی حرارت مستقیم قرار دهید و پس از مایع شدن موم ها آن ها را با کاردک تمیز و ضدعفونی شده بردارید و طبق فیلم آموزش حذف موهای زائد یک لایه در جهت خواب موها بر روی پوست خود بزنید و صبر کنید تا خشک شود و در خلاف جهت خواب موها از روی پوست خود بردارید .

دقت نمایید برای ایجاد لایه موم روی پوست حتما از کاردک تمیز استفاده نمایید زیرا اگر آلوده باشد امکان تشکیل زگیل و جوش بر روی پوست شما به واسطه این آلودگی وجود دارد .

از این روش می توان برای حذف موهای زائد قسمت های مختلف بدن استفاده نمود و روش بسیار آسان و سریعی می باشد همچنین برای درآوردن موهای درون بینی نیز استفاده کنید که در فیلم این امر آموزش داده شده است .

همچنین از مزیت های فوق العاده این روش می توان این موضوع را ذکر کرد که می توان از این موم ها چندین بار استفاده نمود برای این امر درون بسته های موم صافی هایی وجود دارند که شما می توانید موم های مصرف شده را گرم نمایید و به حالت مایع درآوردید و به وسیله ی صافی پاکسازی نمایید و بعدا مجددا مصرف نمایید .

فیلم آموزش حذف موهای زائد در خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *