مژه مصنوعی مغناطیسی

مژه ها نقش بسیار زیادی را در زیبایی چشم و چهره ایفا می کنند و داشتن مژه های پرپشت چهره شما را زیباتر از قبل نشان می دهد از این رو مژه های مصنوعی فراوانی تولید شده اند که عمل پرپشت تر کردن مژه ها را انجام می دهند و ما قصد معرفی یک نوع جالب از انواع مژه های مصنوعی را به شما عزیزان داریم همچنین نصب مژه مصنوعی مغناطیسی را به شما عزیزان ۀموزش میب دهیم .

مژه مصنوعی مغناطیسی نوعی از مژه مصنوعی می باشد که به جای چسب در ساختار آن آهنربا وجود دارد و بدون نیاز به مایع و چسب نصب می شود و نکته قابل توجه در مورد آن فیکس شدن آسان تر آن نسبت به مژه منوعی عادی است .

آموزش نصب مژه مصنوعی مغناطیسی

مژه های مصنوعی مغناطیسی به صورت جفت هستند که به هم متصل می باشند یکی از آن ها که آهنربای آن پایین تر از خود مژه ها است برای بالای مژه ما و دیگری که آهنربای آن بالا تر از مژه های آن است برای قسمت پایین مژه ما می باشد و آن ها بواسطه خاصیت آهنربایی شان به هم وصل می شوند و سبب پر تر نشان داده شدن مژه ما می شوند .

از لحاظ بهداشتی نیز استفاده مژه مصنوعی مغناطیسی بهتر است زیرا برای چسباندن آن به مواد و چسب نیازی نیست و با خاصیت آهنربایی مژه ها به هم می چسبند .

مژه مصنوعی مغناطیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *