مژه مصنوعی

مژه مصنوعی یکی از ابزار میکاپ می باشد که برای پر کردن مژه ها و زیبایی چشم مورد استفاده قرار می گیرد و بر چند گونه است. یک نوع آن به صورت دانه ای است که به صورت جدا جدا به مژه طبیعی شخص متصل می گردد که این نوع از مژه های مصنوعی برای افرادی مناسب است که می خواهند چشم آن ها ظاهر طبیعی به خود بگیرد و نوع دیگر آن ها به صورت یکسره است که روی مژه شخص قرار می گیرد .

نوع یکسره آن نیز از نظر ظاهری انواعی دارد که یا با تارهای هم اندازه است یا گوشه های آن کوتاه تر از وسط آن است که این مدل برای اشخاصی که چشم های افتاده یا بی حالت دارند مناسب است زیرا به چشم ها حالت لیفت می دهند و افتادگی چشم را برطرف می کند .

ما در فیلم آموزش مژه مصنوعی گذاشتن اصولی از سایت ماتیکیا قصد داریم به شما آموزش دهیم چگونه خودتان به تنهایی و در خانه به راحتی این عمل بگذارید .

آموزش گذاشتن مژه مصنوعی

نکته مهم قبل از گذاشتن مژه مصنوعی استفاده از فرمژه است . اگر شما دارای مژه صاف هستید پیشنهاد به شما این است که قبل از مژه مصنوعی گذاشتن حتما از فرمژه استفاده نمایید تا زمانی که عملیات به اتمام رسید مژه های شما افتاده نباشند .

ابزار مورد نیاز برای آموزش مژه مصنوعی گذاشتن شامل چسب و مژه مصنوعی و موچین و ریمل است که ریمل را برخی افراد قبل از انجام کار استفاده می نمایند که موردی ندارد اما بهتر است پس از آن استفاده گردد تا مژه های طبیعی به مژه های مصنوعی بچسبند و حالت طبیعی تر به خود بگیرد .

ابتدا اندازه مژه های مصنوعی را چک کنید که بزرگتر از سایز چشم شما نباشد و از آن بیرون بزند زیر این امر به چشم های شما حالت افتاده می دهد برای این کار مژه مصنوعی را از آن جایی که مژه های شما رشد کرده اند از گوشه داخل چشم به سمت خارج چشم قرار دهید و مقدار اضافه آن را علامت گذاری نمایید و با دقت برش دهید تا اندازه چشم شما شود .

سپس به مژه های مصنوعی چسب می زنیم و هنگام چسب زدن گوشه ها را کمی بیشتر از وسط چسب می زنیم و ۳۰ ثانیه صبر می کنیم بعد آن را با موچین یا ابزار مخصوص این عملیات آن را بر میداریم تا روی مژه خود بگذاریم .

در هنگام گذاشتن سر را بالا بگیرید و مستقیم در آینه نگاه کنید همچنین مژه مصنوعی را مستقیم به سمت چشم خود نیاورید و از بالا به چشم نزدیک نمایید تا مژه ظاهر بالا رفته و زیبایی داشته باشد و آن را به وسط مژه خود بچسبانید و گوشه های آن را نیز بچسبانید سپس برای طبیعی شدن و چسبیدن بهتر آن را به مژه طبیعی خود فشار دهید و پس از خشک شدن نیز می توانید با دست خود به آرامی به آن حالت دهید .

عمل مژه مصنوعی گذاشتن به اتمام رسید در پایان می توانید برای طبیعی شدن بیشتر از ریمل استفاده نمایید تا چشم شما ظاهر طبیعی تری به خود بگیرد .

فیلم آموزش مژه مصنوعی گذاشتن به صورت حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *