میکروبلیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ نوعی تکنیک تاتو می باشد که تنها روی ابرو ها اجرا می گردد سری دستگاه میکروبلیدینگ به طور خاص برای کشیدن ابرو طراحی شده است و دارای سوزن های منعطف و ریز است .

میکروبلدینگ نباید باعث هیچ زخم و آسیبی گردد اما افرادی که زیاد ماهر نیستند باعث زخم و بریدگی و در پی آن خونریزی پوست می شوند پس بهتر است به علت قیمت پایین سراغ افراد کم مهارت نروید و تنها به عکس هایی که بلافاصله پس از میکروبلیدینگ گرفته شده ان دقت نکنید ؛ آرایشگر میکروبلیدینگ باید عکس های پس از بهبود و گذشت زمان را هم به شما نشان دهد .

آموزش میکروبلیدینگ یا هاشور دائم ابرو

پوست وسیع ترین ارگان بدن می باشد که در برابر فشار های وارده واکنش نشان می دهد و زخم می شود بنابراین هنگام این عمل باید احتیاط فراوانی انجام شود و نکته ی قابل توجه این است که قطر موهای تاج و وسط ابرو و جهت آنها کاملا متفاوت می باشد بنابراین زاویه و عمق کار باید مراعات شود .

ضخامت اپیدرم پوست هر فرد با افراد دیگر متفاوت است بنابراین شناخت جنس پوست مراجعه اهمیت فراوانی دارد و ضخامت پوست افراد به ۴ دسته بسیار نازک ، نازک ، معمولی و ضخیم تقسیم می شود برای رسیدن به نتیجه بهتر باید پوتر رو در سه جهت بکشیم به این ترتیب جای زخم کمتری روی پوست باقی می ماند و سرعت بهبود بالاتر می رود .

عمق انجام کار خیلی مهم است چون اگر دستگاه را خیلی سطحی روی پوست بکشید رنگدانه ها در پوست باقی نمی مانند و فقط در سطح اپیدرم پوست نفوذ می کنند و اگر فشار بیش از حد وارد کنید پوست زخم شده و باعث خونریزی و باقی ماندن جای زخم می شود ؛ توانایی تشخیص عمق یکی از مهارت هایی است که پیش از امتحان روی افراد باید به خوبی تمرین شود .

تصحیح میکرو نباید زیر چهار هفته باشد و موقع تصحیح رنگ نباید روی خطوطی که از قبل میکشیم باشد چون باعث ایجاد زخم می شود و در نتیجه آن قسمت پررنگ تر و مصنوعی تراز سایر نقاط میشود . خطوط را فقط جاهایی زسم کنید که نور وجود ندارد یا از بین رفته است .

دقت کنید نباید سوزن میکروبلیدینگ رو به پوست فشار دهید و همچنین خطوط نباید به هم برخورد داشته باشند و همیشه باید بیش از رسم یک خط به شکل کلی ابرو فکر کنید به همین دلیل باید کار رو بسیار آروم و با آرامش پیش ببرید وقتی کار را آرام انجام می دهید روی حرکاتتان کنترل دارید .

ویدیو آموزش میکروبلیدینگ به صورت حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *