پر کردن ابروها و مژه ها با روغن کرچک

در این ویدیو آموزش پرپشت کردن مژه ها با استفاده از روغن کرچک آموزش داده شده است . همانگونه که بسیاری از شما می دانید در گذشته از روغن کرچک به صورت ناشتا به منظور بهتر کردن مزاج استفاده می کردند ولی روغن کرچک فواید بسیاری دارد به عنوان مثال سبب رشد موهای از دست رفته می گردد و روی قسمت هایی از سر و صورت مانند مژه یا ابرو که ریشه مو وجود دارد ولی مو رشد نمی کند اثر می گذارد و باعث رشد موها در این نواحی می گردد .

آموزش پر کردن ابروها و مژه ها

برای پر کردن ابروها و مژه ها از گوش پاک کن و روغن کرچک استفاده می نماییم به این گونه که پنبه گوش پاک کن را به روغن کرچک آغشته می نماییم  و به پشت مژه های بالا می زنیم و بهتر است شب قبل از خواب این عملیات را انجام دهید زیرا هنگام خواب و استراحت چشم ها بسته هستند و روغن کرچک به خوبی به همه تار های مو می رسد و برای ابرو نیز کمی انگشت خود را به روغن کرچک آغشته نمایید و روی ابروهای خود بکشید .

به هیچ وجه در استفاده از روغن کرچک برای پر پشت کردن مژه ها و ابروها زیاده روی ننمایید و همچنین باور های غلطی وجود دارد به این عنوان که روغن کرچک به داخل چشم رفته و باعث سوزش چشم می گردد و یا حتی اینکه ممکن است چشم را کور می کند ولی این باورها کاملا غلط هستند و شما به راحتی می توانید آن را به اندازه کم استفاده نمایید ، مصرف آن به دلیل طبیعی بودن  آن مشکلی ایجاد نمی نماید ولی بهتر است به میزان بسیار کم مصرف گردد .

شما بلافاصله پس از مصرف روغن کرچک برای پر کردن مژه ها نباید انتظار اتفاق شگفت انگیزی را بکشید ولی این روغن در دراز مدت طی ۲ الی ۳ ماه استفاده به صورت حداقل سه بار در هفته تاثیر فوق العاده ای می گذارد که این تاثیر را شما به وضوح مشاهده می نمایید .

همچنین برای پرپشت تر کردن ابروها و مژه ها می توانید از تخم شربتی نیز تحت عنوان شربت استفاده نمایید و به دلیل فیبر بالایی که دارد برای رشد موها کارایی فوق العاده بالایی را دارا می باشد.

آموزش پر کردن ابروها و مژه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *