نکات فیلم آموزش داشتن پوست زیبا

– مصرف ید نمک طعام خود را کنترل نمایید زیرا برخی افراد نسبت به ید موجود در غذای خود حساسیت نشان می دهند و ایجاد جوش و کهیر روی پوست آن ها انجام می گیرد .

– به خال های بدن خود توجه نمایید و از آن ها مراقبت نمایید و سعی در از بین بردن ان ها داشته باشید زیرا بیماری ملانوم که کی از خطرناک ترین سرطان های پوستی است از خال ها ناشی می شود .

– حتما مقداری روغن را در رژیم غذایی خود بگنجانید زیرا در صورت کمبود آن در بدن و رژیم غذایی سبب خشکی پوست می شود پس بهتر است از روغن های سالم که برای پوست خوب و مفید هستند مانند ر وغن زیتون و روغن موجود در آجیل و آووکادو و … استفاده نمایید .

– در طول روز مصرف آب را افزایش دهید زیرا همانطور که حتما متوجه شده اید زمان تشنگی پوست بدن خشک و تیره می گردد و سعی کنید از آب طبیعی و میوه ها به جای نوشیدنی ها گازدار برای تامین آب بدن استفاده نمایید .

– میزان خواب خود را افزایش دهید و همچنین در شب ها زود بخوابید زیرا در هنگام خواب پوست خود را ترمیم میکند و در هنگام شب نیز بهترین زمان برای آن است که پوست از مواد غذایی استفاده نماید و خود را ترمیم کند .

– به پشت نخوابید تا از ایجاد چین و چروک روی پوست صورت خود جلوگیری نمایید زیرا سبب کاهش جریان خون در صورت شما می شود و این امر نیز سبب پیری و چروک پوست می گردد .

– به استخر و سونا بروید و شنا کنید وای دقت نمایید زمان سونا تنها ۱۵ الی ۲۰ دقیقه باشد .

– میزان مصرف ویتامین ث را در غذای خود افزایش دهید زیرا حاوی کلاژن است کهیک پروتئین ساختاری است و  سبب استحکام و برافراشتگی پوست می گردد از جمله موادغذایی حاوی مقادیر فراوان ویتامین ث می توان به پرتقال ، کلم بروکلی و فلفل قرمز اشاره نمود و همچنین در رژیم غذایی خود از غذاهای رنگی استفاده نمایید زیرا این مواد حاوی مقادیر بالای فیتوکمیکالز ها هستند که نقش آن ها در انسان حفاظت از پوست و بدن می باشد .

– نکته آخر که مهم ترین نکته در سلامت و شادابی پوست است شاد بودن می باشد شما باید در زندگی شاد باشید و لبخند بزنید تا پوست سالم و زیبایی داشته باشید زیرا لبخند جریان خون در صورت شما را افزایش می دهد و اعث سرخ شدن پوست شما می گردد .

فیلم آموزش داشتن پوست زیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *