لایه برداری پوست پا در خانه با استفاده از مواد طبیعی

در آموزش ماسک پیلینگ و لایه برداری پوست پا  قصد داریم یک ماسک پا به منظور از بین بردن پوست های کهنه یا مرده پا و درمان سخت شدن پوست کف پا و ترک خوردگی آن کاربرد دارد را به شما معرفی نماییم .

در این آموزش ما قصد داریم یکی از بهترین ماسک ها جهت انجام پیلینگ و لایه برداری پوست پا را به شما معرفی نماییم که پوست پای شما را مانند پوست پای بچه ها نرم و لطیف می نماید و به همین جهت به آن بیبی فوت (Baby Foot)می گویند و این محصول در داروخانه ها یافت می شود که به آن اس او اس پا (Foot SOS)می گویند که در مارک های متفاوتی وجود دارد ولی مواد تشکیل دهنده همه آن ها یکی می باشد .

آموزش پیلینگ و لایه برداری پوست پا

در مرحله اول بسته را باز می نماییم و دو پلاستیک جوراب مانند در آن وجود دارد که آن ها را باز می نماییم و پای خود را در این پلاستیک ها قرار می دهید .

در مرحله دوم شما پای خود را که در نایلون است ماساژ دهید تا مواد پیلینگ و لایه برداری پوست پا به همه جای پا برسد و سپس شما باید ۳۰ دقیقه الی یک ساعت منتظر بمانید و پس از درآوردن نایلون نیز یک ساعت صبر نمایید و سپس پای خود را با آب گرم و صابون بشویید .

پس از انجام مراحل فوق مشاهده می نمایید طی ۵ الی ۷ روز پوست پای شما جداشده و جایگزینی پوست جدید رخ می دهد .

نکات ایمنی پیلینگ پوست پا

نکته قابل توجه در رابطه با استعمال بیبی فوت این موضوع می باشد که این ماده ضرری برای شخصی ندارد اما ممکن است بعضی از افراد به موا تشکیل دهنده آن آلرژی داشته باشند به همین منظور است که بهتر است قبل از استعمال کمی از آن را به پوست قسمت داخلی ساعد دست خود بزنید زیرا این نقطه جز حجساس ترین بخش های بدن می باشد و اگر علائم التهاب را مانند قرمزی خارش و گرمی و … در آن قسمت مشاهده نکردید می توانید از ماسک پیلینگ و لایه برداری پوست پا با خیال راحت استفاده نمایید .

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با استعمال ماسک پیلینگ و لایه برداری پوست پا این می باشد که پس از جدید دن و شادابی و نرم لطیف شدن پوست پا برای مدتی آن را زیر نور مستقیم آفتاب قرار ندهید و اگر مجبور به این کار هستید باید از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید .

فیلم آموزش پیلینگ یا لایه برداری پوست پا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *