گودی ، سیاهی و کبودی دور چشم

در بعضی از موارد سیاهی و گودی دور چشم وراثتی است و نمی توان آن را به طور کلی از بین برد اما می توان آن را بسیار کم رنگ نمود که معلوم نباشد و ظاهر شما را خراب نکند . راه های کار زیادی برای از بین بردن کبودی ، سیاهی و گودی زیر چشم وجود دارد که می توان از آن ها استفاده نمود و ما در سایت ماتیکیا در این آموزش از بین بردن کبودی سیاهی و گودی زیر چشم یک روش کاملا طبیعی و گیاهی با استفاده از ماسک زیر چشم را به شما آموزش می دهیم تا از آن استفاده نمایید و امیدواریم که برای شما مفید باشد .

راه حل از بین بردن سیاهی دور چشم

اولین و ساده ترین راه حل برای از بین بردن سیاهی دور چشم استفاده از آرایش یا میکاپ است که  به وسیله ای آن می توان این نقص را برطرف نمود همچنین روش های دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت .

دومین راه حل استفاده از ماسک زیر چشم است که ما یک ماسک زیر چشم خانگی را به شما آموزش می دهیم که بسیار کارآمد و مفید است .

مواد مورد نیاز برای درست کردن ماسک زیر چشم خانگی برای از بین بردن کبودی ، گودی و سیاهی دور چشم شامل چای بابونه یا چای سبز و پودر نشاسته سیب زمینی می باشد و طرز تهیه آن به این صورت است که ابتدا کمی آب را داغ می نماییم و چای بابونه یا سبز را در آن قرار می دهیم و پس از خارج شدن رنگ چای ، پودر نشاسته سیب زمینی را به آن اضافه می نماییم .

دقت نمایید این ماسک زیر چشم را خیلی غلیظ و خشک درست نکنید و مقدار آب را با توجه به کشش آب توسط نشاسته سیب زمینی تنظیم نمایید .

پس از آماده شدن ماسک زیرچشم آن را بر روی زیر چشم خود بگذارید و ۱۰ دقیقه صبر کنید و بعد آن را پاک نمایید و تاثیر فوق العاده این ماسک زیر چشم را مشاهده نمایید .

فیلم آموزش درمان گودی و سیاهی دور چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *